Alvar Aalto: "Krása spočívá v harmonii účelu a formy"

O mně

Jmenuji se Andrea Jandová. Vystudovala jsem mezinárodní vztahy a několik let jsem v tomto oboru pracovala. Během zařizování svého vlastního bydlení mě interiérový design uchvátil natolik, že jsem se rozhodla absolvovat (certifikační) studium tohoto oboru na DesignŠkole v Praze. Tak se stal interiérový design mou profesí.

Nabízím kompletní zpracování návrhu interiéru i zajištění následné realizace, včetně autorského dozoru nad probíhajícími pracemi. Navrhuji nevšední, vzdušné, plně funkční interiéry, a to vždy s ohledem na přání a představy svých klientů. Tvořím interiéry s Vámi a pro Vás.

Ve svých návrzích ráda kombinuji nové se starým, využívám nejnovější trendy v oboru a pracuji s tradičními materiály. Preferuji přírodní materiály a nebojím se výrazných vzorů, barev i střízlivé kombinace různých materiálů. Myslím i na Vaše oblíbené kousky, kterým vytvářím pevné místo v novém interiéru.

Za nedílnou součást designu interiéru považuji zeleň v jakékoli podobě. Proto se snažím začlenit rostliny do autorského nábytku, umisťuji je do nevšedních míst, nádob i kompozic. Zkrátka dostanu zeleň i do prostor, kde pro ni zdánlivě není místo.